S námi... Kouzelná místa již nejsou jen slova...


S námi... Jste vždy zváni...


S námi... Poplujete na moři i v oceánu...


Plachtěte s Max katamarány!


Proč plachtit s námi?

Jste připraveni na jedinečnou plavbu se Sailing Catamaran Yachts?

 

Pokud si svou jachtu pronajmete u nás, rozhodnete se tím pro spolehlivého, profesionálního a na kvalitu služeb zaměřeného partnera, který udělá vše proto, aby se vaše jachtařská přání stala skutečností.  Sailing Catamaran Yacht je součástí vedoucí společnosti SailingEurope Yacht Charter Group s letitou zkušeností na jachtařském trhu. V průběhu let jsme získali stálou pověst jako jedna z předních společností nabízející pronájmy katamaránů po celém světě.

Naše společnost pronajímá katamarány a naplňuje vaše přání a potřeby po celém světě... a tisíce spokojených klientů jsou nám odměnou.

 

 

Sailing Catamaran Yachts - moje nejlepší dovolená na katamaránu

 

Tak jste se rozhodli nalodit na jachtu a prožít dovolenou se Sailing Catamaran Yachts. Vítejte na palubě!

 

První krok organizace vašeho jachtařského dobrodružství zahrnuje otázky jako: Jak si vybrat "ten správný" katamarán? Která oblast je ta "správná"? A kdy je ten "pravý" čas?

Poté se možná ptáte: Kdo bude náš kapitán? A kdo bude posádkou? Jakou trasu bychom měli zvolit? Která místa je nejlepší navštívit? Jak bychom se měli dopravit do naší cílové stanice? Na všechny tyto i jiné otázky vám rádi odpovíme. Jsme tu pro vás a jsme připraveni vytvořit z vaší jachtařské dovolené opravdu jedinečné a neuvěřitelné dobrodružství.      

 

Naše poslání a motto je: Ohromit naše klienty tím nejlepším jachtařským zážitkem! 

 

Jsme plně specializovaní na pronajímání katamaránů a pořádání jachtařských dovolených dle vašich přání po celém světě. Na výběr máme širokou nabídku různých katamaránů. Můžete si také vybrat mezi pronájmem samotného katamaránu, katamaránu s kapitánem nebo s plnou posádkou. Nabídneme vám kompletní servis a podporu při výběru a pronájmu lodi přesně dle vašich přání. 
 
 

 Náš tým vám pomůže si v klidu a v pohodě vybrat katamarán i destinaci, ve které budete plachtit. Současně bude i nadále opatrovat a chránit přírodu v její nejčistší podobě, zejména její mořský ekosystém a mnoho malých i velkých ostrovů a ostrůvků rozptýlených po celém světě. Nakonec, právě proto jsme odhodlaní žít zdravě...

 

Sailing Catamaran Yachts vás vezme ke každičké malé zátoce nebo zálivu, opuštěným plážím, úchvatným přírodních krásám a také k nejkrásnějším pobřežním městům - budeme cestovat přes všechny moře, všechny oceány, všechny země. .. Volba je na vás.

 

Prožijte svoji nejlepší dovolenou pod plachtami... s námi!

 

Sailing Europe Charter má spoustu zvláštních webových stránek, které Vám nabízejí různé zemi a top destinace pro plachtění. Více informací najdete na A Yacht Charter Group; konkretnější informace lze najít na naších jiných stránkach, které Vám nabízejí různe typy lodí v různých jazycích. Na webové stránky Segeln Kroatien v německém jazyce, najdete informace k pronájmu plachetnic v Chorvatsku nebo pak na webové stránky Ecco Crociere Grecia informace pro plachtění v Řecku v italském jazyce.  Alquiler de Barcos Hola je webová stránka k pronájmu lodí ve španělštině a pokud ovládéte francouzštinu, podívejte se na stánku Oui Location Bateau. Mluvčí chorvatského jazyka se můžou podívat na Brodovi Najam a naší čeští návštěvníci mohou najít užitečné informace na stránky Max Plachetnice.

 

 

Kontakt:

Můžete se s námi spojit kteroukoliv z cest uvedených ve sloupku Spojte se s námi: TelefonickyE-mailem nebo pomocí Skype.

 

Níže naleznete kontaktní údaje pro "tradičnější" způsoby komunikace, jako číslo faxu a poštovní adresu.

 

Vyberte si cestu, která je pro vás nejpohodlnější. Těšíme se na vás a rádi vám pomůžeme a poradíme!

 

Fax: +385 (0)1 4882 209

 

Kontaktní adresa:

Sailing Catamaran Yachts
SailingEurope Yacht Charter Group
Avenija Dubrovnik 15, pav. 9a
10 000 Zagreb

Chorvatsko

 

Přejeme vám dobrý vítr do plachet!