Objevte krásu jachtingu s Max katamarány...


Objevte krásu plachtění, ráj na zemi...


Proměníme vaše jachtařské sny ve skutečnost!


Splňte si své sny s Max katamarány!


Výběr mezi různými katamarány pro charter - typy a značky

Typy charterových katamaránů

Charterové katamarány jsou velmi oblíbené díky skvělé stabilitě, prostornosti a bezpečnosti. Mohou být poháněny plachtami nebo motorem:

Katamarány s plachtou:

Díky jehlovitějšímu tvaru trupu mají vyšší rychlost než jednotrupé plachetnice o stejné velikosti. Právě proto se také pomaleji otáčejí. Jsou také lehčí. Každý katamarán s plachtami je vybaven dvěma motory, po jednom v každém trupu - pro případ bezvětří.

Motorové katamarány:

Novinka mezi katamarány ztělesňující nejlepší vlastnosti motorové jachty v kombinaci s výhodami vícetrupé lodi.  Motorový katamarán obvykle nemá plachty.

Nejoblíbenější značky charterových katamaránů

Nejoblíbenější značky charterových katamaránů pochází z Francie:

Lagoon

Nejoblíbenější charterový model v celkové délce (LOA) od 38'-45' stop (až do 67'). Lagoon katamarány jsou navrženy zvláště za účelem pronájmu. 8 členů posádky najde místo ve 4 kajutách.

Fountaine Pajot

Nabízí různé velikostí od celkové délky (LOA) 36'-65' stop. Nádherné křivky a komfort dělá z těchto katamaránů velice oblíbenou charterovou značku.  

Nautitech

Rychlé, elegantní a snadno ovladatelné. Tyto katamarány jsou k dispozici v celkové délce (LOA) od 36'-49' stop. Překrásný panoramatický výhled z kokpitu.